Zestawienie szkół biorących udział w III parkowym etapie XVII edycji konkursu pt. „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” 2017-2018r.

  • Drukuj

III etap szkolny 12.01.2018r. godz. 10:00

( wytłuszczoną trzcionką zaznaczone jest miejsce III etapu)

DZPK Oddział Wałbrzych:

1. Park Krajobrazowy Sudety Wałbrzyskie

1.    Gimnazjum Nr 2 w Boguszowie Gorcach, ul. Staszica 5, 58-371 Boguszów Gorce, gmina Boguszów Gorce, tel. (074) 8440360, Anna Kogut.

2. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjum ul. Jana Pawła II 5, 58-330 Jedlina Zdrój, gmina Jedlina Zdrój, tel. (074) 8455333 Jan Sobieski.


2. Park Krajobrazowy Gór Sowich:

3. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Sportowymi i Oddziałami Gimnazjum, ul. Parkowa 12, 58- 260 Bielawa, gmina Bielawa, tel. (074)645 22 10, Dorota Ślisz.

4. Zespół Szkół im. Ks. Jana Dzierzonia w Pieszycach, ul. Mickiewicza 8, 58-250 Pieszyce, gmina Pieszyce, tel. (074) 83 65 370, Teresa Rutowicz.


3. Książański Park Krajobrazowy:

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych  Oddział Wałbrzych , Świdniaca ul. Wałbrzyska 25-27

5. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Świebodzicach ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 28, 58-160 Świebodzice, gmina Świebodzice, tel.(074) 6669616, Katarzyna Cabanek, Piotr Farej.

6. Publiczna zkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26, ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych, gmina Wałbrzych, tel. (074) 843 21 86, Danuta Naworska.


DZPK Oddział Wrocław:

4. Ślężański Park Krajobrazowy:

7. Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Świdnicka 20a, 55-050 Sobótka, gmina Sobótka, tel. 316 23 46, opiekun Tomasz Ostrowski.

8. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjum w Marcinowicach, ul Kolejowa 18 a, 58-124 Marcinowice, tel. 74 85 85 085, gmina Marcinowice, opiekun Edyta Migo.


5. Park Krajobrazowy „Dolina Bystrzycy”

9. Szkoła Podstawowa nr 2 w  Kątach Wrocławskich, ul Brzozowa 6, 55-080 Kąty Wrocławskie, gmina Kąty Wrocławskie, tel. 316 77 45, Irena Wilińska.

10. Gimnazjum w Lutyni, ul. Tadeusza Kościuszki 40, 55-330 Lutynia, gmina Miękinia, tel 317 12 93, Anna Listwan.


6. Park Krajobrazowy „Dolina Baryczy”

III etap odbędzie się w Centrum Bioróżnorodności w Miliczu przy ul przy ul. Kolejowej 10

11. Szkoła Podstawowa we Wróblińcu, Wróbliniec 24, 56-300 Milicz, gmina Milicz, tel. 38 49 522, Dorota Piec.

12. Szkoła Podstawowa w Krośnicach, ul. Parkowa 14, 56-320 Krośnice, gmina Krośnice, 71 3846229, opiekun: Katarzyna Szafraniec.

13.  Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim 46, 55-100 Trzebnica, gmina Trzebnica, tel. 607234508, opiekun Katarzyna Kwiatkowska.


DZPK Oddział Legnica:

7. Park Krajobrazowy „Chełmy”

III etap Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa Salamandra w Myśliborzu, Myślibórz 11

14.Zespół Szkół w Męcince 10 b, 59-424 Męcinka, gmina Męcinka tel. 76 870 82 85, opiekun Grażyna Puciato.

15. Szkoła Podstawowa  Nr 2 Gimnazjum Nr 2 , Pl. Bankowy 1, 59-400 Jawor, tel. (076) 870 21 55, gmina Jawor , Joanna Adamska.


DZPK O/Jelenia Góra:

8. Rudawski Park Krajobrazowy:

16.  Zespół Szkół Publicznych w Pisarzowicach, Pisarzowice 149, 58-400 Kamienna Góra, tel 75 6106482, , gmina Kamienna Góra, opiekun Sebastian Rudny.

17. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kowarach- Gimnazjum ul. Szkolna 1, 58-530 Kowary, gmina Kowary, tel. 75 7182111, opiekun Renata Kędzior.


9. Park Krajobrazowy „Doliny Bobru”

18. Zespół Szkół we Wleniu, ul. Dworcowa 10, 59-610 Wleń, tel. 75 7136369, gmina Wleń,  opiekun Elżbieta Zych.

19. Szkoła Podstawowa nr 1  im. Jana Pawła II, ( z Oddziałami Gimnazjalnymi)ul. Jana Pawła II 35, 59-600 Lwówek Śl., tel. 75 7824792, gmina Lwówek Śląski, Barbara Sykała.

20. Zespół Szkolno Przedszkolny w Świerzawie, ul. Dworcowa 3, 59-540 Świerzawa, gmina Świerzawa, tel. 757135379, opiekun Rafał Wolski.

21. Szkoła Podstawowa w Starej Kamienicy 70, 58-512 Stara Kamienica, gmina Stara Kamienica, tel. 75 7514327, opiekun Anna Zielińska.


Łącznie uczestnicy III etapu szkolnego:84 uczniów z 21 gimnazjów z 9 Parków Krajobrazowych
Gminy: 21